A GERJENI SPORT KLUB HIVATALOS HONLAPJA

A honlap létrejöttének célja, tájékoztatni a gerjeni labdarúgó szurkolókat ifjúsági és felnőtt csapatunk szerepléséről, kicsit részletesebben mint azt az újságból olvashatjuk. Hajrá Gerjen !

ÜDVÖZLÖM A GERJEN SK HONLAPJÁN!

Az oldal szerkesztés alatt áll.

18. forduló

Dsztgyörgy-GERJEN 1-1 (1-0) Nyelvöltés

"Idegenbe jó az X"

Az első játékrészben mindkét csapat nagyon pontatlanul játszott, sok volt az eladott labda. Néhány kósza lövést leszámítva, egyik csapat sem tudott kialakítani komolyabb lehetőséget.

Az első félidő végén megszerezték a vezetést a hazaiak. Kis lépett ki a védők közül, Deli testi erejét kihasználva szerelte a tizenhatoson belül, a vitatott helyzetre a játékvezető tizenegyest adott. A büntetőt Herger értékesítette.(1-0)

A 2. félidőt jobban kezdték a hazaik, több támadást vezettek,de ezek rendre kimaradtak.

A játékrész közepe felé feljavultak a játékunk, de a kapu előtti utolsó passzok rendre rosszak voltak.

Ezután Korponai iramodott meg a labdával, akit a tizenhatoson belül csúnyán buktatott Szlanyinka. Tizenegyes és sárga a kapusnak.  Gyenis belőtte, megszerezve ezzel 15. gólját a bajnokságban. (1-1)

A mérkőzés végén nagyon nyomott a  Dunaszentgyörgy, de védelmünk állta a sarat.

Úgy gondolom igazságos döntetlen születt a szomszédvári rangadón .

Gól: Herger (11-esből), Gyenis (11-esből)

"Megérdemelt győzelem"

Az első félidőben egyenlő erők küzdelme zajlott a pályán. A Sióagárd szerezte meg a vezetést (0-1), de nem sokkal később sikerült egyenlítenünk. (1-1)

Ezután egy-két kisebb lehetőséget leszámítva egyik csapat sem tudott kialakítani komolyabb helyzetet, így döntetlennel vonulhattak öltözőbe a csapatok.

A második félidőben felpörögtek az események. Sorra alakítottuk ki a helyzeteket, aminek köszönhetően meg is szereztük a vezetést. (2-1)

Sajnos nem örülhettünk sokáig, hiszen gyorsan egyenlítettek a vendégek. (2-2)

A hátralévő időben magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, gyönyörű támadásokat vezettünk, aminek eredményeként előbb megszereztük a vezetést (3-2), majd növeltük is előnyünket.(4-2)

A mérkőzés utolsó perceiben már figyelmetlenek voltunk hátul, és egy védelmi hibából szépíteni tudott a Sióagárd. (4-3)

Mindezt leszámítva, jó iramú, küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyertünk.

Gól: Gyenis 2, Korponai, Pesti, illetve Kertai 2, Orosz

Jók: Vajda, Holweiger, Gyenis, Korponai,